Profil firmy

Od roku 1995 v oblasti průmyslových podlah vyvíjí společnost RIVAL FLOOR, s.r.o. stálou snahu nabídnout kvalitní a cenově dostupná řešení.

Vynikajících výsledků naší práce dosahujeme především v oblasti rekonstrukce, sanace starých a poškozených podlah. Především zde je to časově i finančně výhodnější.

 
K dosahování vysoké užitné a estetické úrovně povrchů, nabízíme všechny dostupné technologie s využitím kvalitních komponentů zahraničních i tuzemských výrobců. Postupem času a potřebou trhu naše společnost doznala vysokého stupně odbornosti ve všech směrech přípravy, výroby a technologie pokládky podlah.

Každoročně se snažíme nabídnout zákazníkům nové produkty nebo zdokonalit současné technologie. Hlavní oblast našeho zaměření: průmyslové podlahylité podlahyepoxidové a polyuretanové, samonivelační, betonové, antistatické s oprávněním do výbušných prostředí V1 a V2, lité potěry, hydroizolace XYPEX, nátěry a penetrace povrchů, rekonstrukce a sanace starých podlah, jádrové vrtání, řezání betonu a betonových panelů. Vedle tvorby trvalého zisku a okruhu spokojených zákazníků, je naší primární snahou rozšiřování služeb. V současné době již plně funkční oblíbený prodej uceleného sortimentu nářadí, potřeb pro řemeslníky a svářecí techniky.

Dále zde pro podporu prodeje a vyššího standartu služby pro řemeslníky provozujeme půjčovnu nejpoužívanějšího elektrického a ručního nářadí.

Kontaktní informace

RIVAL FLOOR, s.r.o.

Tovární 2013

686 03 Staré Město

tel. : +420 572 542 680

gsm : +420 608 866 376

email: rival@rivalfloor.cz

Potřebujete poradit ?
Neváhejte nás kontaktovat.